Het Hout 14
3991 AZ, Houten
€ 495.000,- k.k.
Bezichtiging
aanvragen
Het Hout 14
Omschrijving
Een fris en modern 3-kamer appartement dat precies dat beetje extra uitstraalt waar je naar op zoek bent. Dit pareltje ligt op de eerste woonlaag van appartementencomplex ‘De Boemerang’, en heeft een energielabel A+++, een heerlijk breed balkon, een berging en een eigen parkeerplaats in een afgesloten parkeergarage.
Het appartement is strak afgewerkt en perfect onderhouden.
LOCATIE EN LIGGING
De ligging is fantastisch, midden in de wijk Het Hout, waar rust en groen perfect samengaan met alle voorzieningen om de hoek.
Je loopt zo naar Het Oude Dorp voor een spontaan koffietje of richting Castellum met winkels en natuurlijk het NS-station. Ideaal voor forenzen of mensen die graag alles in de buurt willen hebben zonder in de drukte te zitten.
BEGANE GROND
Binnenkomen doe je in de frisse, gemeenschappelijke entree met het bellentableau en de brievenbussen.
ONDERVERDIEPING
Hier vind je jouw eigen parkeerplaats in de besloten en veilige parkeergarage, zo weet je zeker dat je auto altijd droog en beschermd staat. Daarnaast is er een berging, wat het nog makkelijker maakt om ook je fiets en andere spullen met gemak te stallen en op te bergen.
APPARTEMENT
Je stapt binnen in een lichte hal die direct een warm welkom geeft. De ruime slaapkamer is een absolute topper, de kledingkasten zorgen voor zeeën aan opbergruimte. De tweede kamer is ideaal als slaapkamer, hobbyruimte of thuiskantoor, flexibel in gebruik en toch gewoon lekker praktisch. In de berging staan de wasmachine en droger, ruimte voor een extra koel-vriescombinatie, terwijl ook de warmtepomp en warmte-terugwinunit (WTW) hier hun plek hebben gevonden, wat resulteert in een duurzaam en energiezuinig comfort.
Separaat toilet met wand closet en fonteintje, volledig betegelde badkamer welke modern is ingericht met een inloopdouche, stijlvol wastafelmeubel en handdoekradiator.
De woonkamer is lekker ruim, vol licht door de vele ramen en afgewerkt met een fraaie pvc vloer. De open keuken met inbouwapparatuur die je mag verwachten: inductie kookplaat, afzuigkap, combi oven/magnetron, koelkast en vaatwasser. Dit is koken met gemak en plezier!
Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming en vloerkoeling welke in combinatie met screens zorgt voor een aangename koelte in de zomer.
BALKON
Wat het helemaal afmaakt, is het brede zonnige balkon dat zich over de volle breedte van de woonkamer uitstrekt. Dankzij de maar liefst drie deuren is het balkongevoel extra toegankelijk en voel je je hier meteen thuis. Een prima plek om te genieten van de eerste zonnestralen of samen met vrienden een drankje te doen.
Bijzonderheden:
– bouwjaar 2021;
– energielabel A+++;
– woonoppervlakte 74m2;
– verwarming dmv warmtepomp, vloerverwarming en vloerkoeling gehele appartement;
– screens aanwezig;
– actieve VVE, servicekosten € 157,– per maand;
– 2 slaapkamers;
– parkeerplaats en berging in de onderbouw;
– ligging nabij voorzieningen;
– oplevering in overleg.
Neem contact met ons op, wij laten je het appartement graag van binnen zien!
Kenmerken
Vragen?
We horen
het graag.