Langshout 22
3991 PK, Houten
€ 595.000,- k.k.
Brochure
downloaden
Bezichtiging
aanvragen
Langshout 22
Omschrijving
100% Thuis in deze gave, ruime tussenwoning met voor- en achtertuin, berging en achterom.
Deze royale en uitgebouwde woning biedt maar liefst 4 ruime slaapkamers en is van top tot teen luxe afgewerkt en is voorzien van zonnepanelen en een energie A+ label.
Ligging in de kindvriendelijke wijk, met alle voorzieningen binnen handbereik, is dit de ideale plek voor een comfortabel en modern gezinsleven.
De uitbouw zorgt voor een enorm gevoel van ruimte, terwijl de hoogwaardige afwerking en het stijlvolle design een luxe uitstraling geven aan de woning. De woonkamer is licht en ruim, de open keuken is van alle gemakken voorzien. Ook de tuin biedt volop mogelijkheden voor ontspanning en spelen voor de kinderen.
Wat deze woning extra aantrekkelijk maakt is de ideale locatie in een rustige, groene buurt, waar de kinderen veilig kunnen opgroeien en spelen. Scholen, parken en winkels liggen op korte afstand en het openbaar vervoer is goed bereikbaar.
Indeling:
Voortuin.
Begane grond:
hal, meterkast, toilet met wandcloset, trappenhuis naar 1e etage, toegang naar de living met aan de voorzijde de keuken in een moderne uitvoering en voorzien van apparatuur, t.w.: vaatwasser “Siemens” 2024, inductiekookplaat “Siemens” 2019 met 5 kookzones, Whirlpool combimagnetron 2019, Whirlpool heteluchtoven 2019, afzuigkap KTM Led met buiten uitlaat en digitale bediening, koelvriescombinatie Whirlpool 2019.
Aan de achterzijde de uitgebouwde living met toegang naar de tuin.
De begane grond is voorzien van een fraaie PVC vloer, de muren en plafonds zijn strak en glad gestukt.
De tuin is netjes onderhouden en biedt op meerdere plaatsen een gezellig plek om te zitten.
1e etage:
overloop, origineel 3 ruime slaapkamers. De huidige bewoners hebben er voor gekozen om 2 kamers bij elkaar te voegen waardoor er een luxe master bedroom en-suite is ontstaan. Luxe badkamer met dubbele wastafel en ruime inloopdouche.
2e etage:
voorzolder met Velux dakraam en aparte hoek voorzien van wasmachine aansluiting. Vanuit deze ruimte toegang naar de grote bergzolder. 2 Ruime slaapkamers, beide voorzien van grote Velux ramen waardoor een prettige lichtinval.
Bijzonderheden:
– Badkamer en toilet gerenoveerd in 2021
– 1e verdieping gerenoveerd september 2022
– Traprenovatie PVC November 2022
– Laadpaal aan huis voorkant 2023
-Zonnepanelen 2022
– Meterkast uitgebreid en aangepast 2023
– Schuur/berging tuin gerenoveerd 2024
– Schuttingen beide kanten vervangen 2020
– 1 dakraam geplaatst op 2e verdieping Mei 2022
– Motor mechanische ventilatie 2021 vervangen.
– Draadloos te bedienen vanuit badkamer.
– Gehele huis is voorzien van glad stucwerk, behalve de 2e verdieping.
– Begane grond en 1e etage voorzien van nieuwe binnendeuren (paneeldeuren/ glazendeuren). 2022.
– Begane grond en 1e verdieping zijn de vloeren voorzien van PVC.
– Begane grond gelijmd en 1e verdieping zwevend gelegd.
Mis deze kans niet! Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtigingen en ervaar zelf de luxe en ruimte van deze prachtige woning.